
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39) 95-, Meyle 025 216 7720/PD
1 219,69 ₴
- В наявності
- Код: 025 216 7720/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39) 95-, Meyle 025 216 7720/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 216 7720/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 216 7720/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 150 л.с. | 1996–2000 |
| 523 i 170 л.с. | 1995–2000 |
| 525 tds 143 л.с. | 1996–2003 |
| 528 i 193 л.с. | 1995–2000 |
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| 535 i 245 л.с. | 1999–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 216 7720/PD |
| Кросс-номери | 1 163 387, 1 163 953, 1 164 330, 1 164 331, 1170086, 16217, 19-0635, 20 91 6217, 2167703, 2167781, 221519, 24017z, 281 025B-SX, 320301, 321519, 321523, 34 11 1 163 387, 34 11 1 163 953, 34 11 1 164 330, 34 11 1 164 331, 34 11 6 761 277, 34 11 6 761 279 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.7 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 155,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 63,7 |
| Висота 1 [мм] | 63,6 |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219,69 ₴




