
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 4.8i 07-13, Meyle 312 321 0029
572,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 312 321 0029
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 4.8i 07-13, Meyle 312 321 0029. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
312 321 0029
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
312 321 0029 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 312 321 0029 |
| Кросс-номери | 101334, 13 71 7 548 898, 26-2394, 50014551, 7 548 898, 71-01462-SX, 803101801, A63837, ADB112244, C 3090/1, E910L, FA682z, LA-1108-1, LX 2098, LX 2098, PA3837, SB 2284, V20-0809, WG1019279, WG1216209, WG2217314, WG2226199, WG2284634, C 3090/1, 101334 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 230 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 230 |
| Ширина 1 [мм] | 75 |
| Довжина [мм] | 295 |
| Висота [мм] | 38 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,49 ₴



