
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser 200 08-, Meyle 025 246 5317
1 075,56 ₴
- В наявності
- Код: 025 246 5317
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser 200 08-, Meyle 025 246 5317. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 246 5317
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 246 5317 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 570 (URJ201) 387 л.с. | 2007–н.в. |
| 450d (VDJ201) 272 л.с. | 2015–н.в. |
| 570 367 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 384 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200_) 249 л.с. | 2015–н.в. |
| 4.6 V8 309 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 246 5317 |
| Кросс-номери | 04466-02340, 04466-0C010, 04466-60120, 04466-60120, 04466-60160, 04466-60160, 04466-60161, 04466YZZE9, 1051179, 1170875, 13046056192N-SET-MS, 13046056192-SETMSP, 19-1473, 2245610631751, 24651, 24651, 3230139303930136306106102, 402202, 482)702) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.3 мм |
| Висота | 44.6 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 116,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Висота [мм] | 44,6 |
| Товщина (мм) | 17,9 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Гальмівне встановлення | Advics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075,56 ₴



