
Барабан гальмівний (задній) Renault Kangoo 97-, Meyle 16-15 523 0002
1 818,28 ₴
- В наявності
- Код: 16-15 523 0002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний (задній) Renault Kangoo 97-, Meyle 16-15 523 0002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
16-15 523 0002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
16-15 523 0002 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — KUBISTAR Фургон (X76) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2003–2009 |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 70 68 л.с. | 2005–2009 |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 85 84 л.с. | 2006–2009 |
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 58 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.2 16V (KC03, KC05, KC06, KC0T, KC0W) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 61 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KC07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (KC08, KC09) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V bivalent 82 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dTi (KC0U) 80 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.9 RXED 65 л.с. | 1999–2001 |
| D 55 1.9 (KC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 BiFuel 58 л.с. | 1998–2001 |
| (FC01, FC0A, FC0F) 58 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.2 (FC1A) 60 л.с. | 1998–2001 |
| 1.2 16V (FC05) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 dCi 61 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (FC08, FC09) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1E) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1G) 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1R) 57 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 D (FC0J) 65 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dCi (FC0V) 84 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dTi (FC0U) 80 л.с. | 2000–н.в. |
| D 55 1.9 (FC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-15 523 0002 |
| Кросс-номери | 104020, 1120060, 123B0009, 19-1343, 19-2851, 252223, 253913, 253925, 2656-S, 302600, 35109, 43200-00QAG, 4363500300, 5825252223, 5825253913, 5825253925, 6025-9925-SX, 7700304984, 845003, 8DT 355 300-641, 8DT 355 300-641, 94027100, B140015, BBR7168 |
| Стан | Новий |
| Діаметр барабана | 234 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50.6 мм |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр отвору маточини | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Внутрішня висота торм. барабана [мм] | 50,6 |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 203,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Макс. розмір розточки гальмівного барабана [мм] | 204,5 |
| Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 234 |
| Обсяг. висота торм. барабана [мм] | 76 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818,28 ₴







