
Колодки гальмівні (задні) Audi A4 -00/A6 -97, Meyle 025 211 4416/PD
769,07 ₴
- В наявності
- Код: 025 211 4416/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A4 -00/A6 -97, Meyle 025 211 4416/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 211 4416/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 211 4416/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 80 (8C, B4) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 71 л.с. | 1991–1994 |
| 1.6 E 101 л.с. | 1993–1994 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 16V 137 л.с. | 1991–1992 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E 16V quattro 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E quattro 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 174 л.с. | 1991–1994 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1991–1994 |
| S2 quattro 230 л.с. | 1993–1994 |
| AUDI — 80 Avant (8C, B4) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 E 101 л.с. | 1993–1996 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 E 16V quattro 140 л.с. | 1992–1995 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1992–1996 |
| 2.3 E quattro 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1996 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1995 |
| 2.8 174 л.с. | 1991–1996 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1992–1995 |
| S2 quattro 230 л.с. | 1993–1995 |
| AUDI — A4 (8D2, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| AUDI — CABRIOLET (8G7, B4) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1993–1998 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1993–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1992–2000 |
| AUDI — COUPE (89, 8B) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 112 л.с. | 1989–1991 |
| 2.0 113 л.с. | 1989–1990 |
| 2.0 115 л.с. | 1989–1996 |
| 2.0 112 л.с. | 1990–1990 |
| 2.0 16 V 137 л.с. | 1992–1992 |
| 2.0 16 V 140 л.с. | 1992–1996 |
| 2.2 quattro 136 л.с. | 1988–1991 |
| 2.3 136 л.с. | 1988–1994 |
| 2.3 133 л.с. | 1990–1996 |
| 2.3 20V 170 л.с. | 1989–1991 |
| 2.3 20V 167 л.с. | 1990–1991 |
| 2.3 20V quattro 170 л.с. | 1988–1991 |
| 2.3 20V quattro 167 л.с. | 1990–1996 |
| 2.3 quattro 136 л.с. | 1988–1992 |
| 2.3 quattro 134 л.с. | 1990–1996 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1996 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1996 |
| 2.8 174 л.с. | 1991–1996 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1991–1996 |
| S2 quattro 220 л.с. | 1990–1992 |
| S2 quattro 230 л.с. | 1992–1996 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 211 4416/PD |
| Кросс-номери | 103 759, 1050012, 1170030, 16142, 16144, 19-0424, 2114401, 222329, 229952, 30 91 6142, 30 91 6144, 329952, 36818, 402B0021, 437 698 451, 443 498 451 B, 443 615 415 N, 443 615 415 P, 443 698 451, 443 698 451 A, 443 698 451 B, 447 615 115 E, 447 615 116 E |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 67 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Audi, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thema, 80, 100, Coupe, Quattro, 164, A4, Croma, A6, A8 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 87 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Висота [мм] | 67 |
| Товщина (мм) | 16,6 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Якість | PREMIUM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769,07 ₴





