
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-08/Prius 03-09/Yaris 99-05, Meyle 025 235 1017
905,50 ₴
- В наявності
- Код: 025 235 1017
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 01-08/Prius 03-09/Yaris 99-05, Meyle 025 235 1017. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 235 1017
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 235 1017 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| TOYOTA — CELICA (ZZT23_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V VT-i (ZZT230_) 143 л.с. | 1999–2005 |
| TOYOTA — COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2006 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 VVTL-i TS 192 л.с. | 2002–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 224 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 218 л.с. | 2005–2006 |
| TOYOTA — COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2004 |
| TOYOTA — ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 68 л.с. | 1999–2005 |
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2005 |
| 1.3 87 л.с. | 2002–2005 |
| 1.3 16V 86 л.с. | 1999–2005 |
| 1.4 D-4D 75 л.с. | 2001–2005 |
| 1.5 TS 105 л.с. | 2003–2005 |
| 1.5 VVT-i TS 106 л.с. | 2001–2005 |
| TOYOTA — ECHO VERSO (_NLP2_, _NCP2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (NCP22) 84 л.с. | 1999–2005 |
| 1.3 (NCP22) 86 л.с. | 1999–2005 |
| 1.5 (NCP21) 106 л.с. | 2000–2005 |
| 1.5 (NCP21) 105 л.с. | 2003–2005 |
| TOYOTA — MR 2 III (ZZW3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V VT-i (ZZW30) 140 л.с. | 1999–2007 |
| TOYOTA — PRIUS Наклонная задняя часть (NHW20_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 78 л.с. | 2003–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 235 1017 |
| Кросс-номери | 0 986 424 534, 00446 52220, 025 235 1017, 025 235 1017/PD, 04465 0D020, 04465 0W050, 04465 0W080, 04465 12580, 04465 12581, 04465 12590, 04465 12591, 04465 12592, 04465 13020, 04465 13040, 04465 13041, 04465 13050, 04465 17100, 04465 17101, 04465 17102 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 51.6 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, MR2, Prius, Yaris, Yaris Verso, Celica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905,50 ₴





