
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/спереду/всередині) Audi A4 00-09, Meyle 100 505 0007
550,50 ₴
- В наявності
- Код: 100 505 0007
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/спереду/всередині) Audi A4 00-09, Meyle 100 505 0007. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 505 0007
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 505 0007 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2003–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2004 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2003–2004 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2009 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TFSI 16V 200 л.с. | 2006–2009 |
| 2.4 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 220 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2003–2005 |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 505 0007 |
| Кросс-номери | 274160, 412817, 72-5099, 837733, 8E0 505 185 N, 8E0 505 311 AC, 8E0 505 311 S, 8E0 505 311 T, 8E0 505 312 AC, 8E0 505 312 S, 8E0 505 312 T, AU-SB-7918, 201367, 201358, BGKIT-22, 100 505 1008/S, 26610 01, BGKIT-11 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 39 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46 |
| Сторона встановлення | знизу |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550,50 ₴


