
Втулка стабілізатора (переднього) MB A-class (W168) 97-04 (20x36x37), Meyle 014 615 0003
185,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 014 615 0003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) MB A-class (W168) 97-04 (20x36x37), Meyle 014 615 0003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
014 615 0003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
014 615 0003 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W168) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 140 (168.031, 168.131) 82 л.с. | 1997–2004 |
| A 140 (168.031, 168.131) 82 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 (168.033, 168.133) 102 л.с. | 1997–2004 |
| A 160 CDI (168.006) 75 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 CDI (168.007) 60 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.008) 90 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.009, 168.109) 95 л.с. | 2001–2004 |
| A 190 (168.032, 168.132) 125 л.с. | 1999–2004 |
| A 210 (168.035, 168.135) 140 л.с. | 2002–2004 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 014 615 0003 |
| Кросс-номери | 10 93 0852, 168 323 03 85, 2306213, 24150, 30852, 35830, 401 703, 412787, 4231491, 540221, 590477, 65-11005, 71544, 72-3885, 75-25657, 79-00664-SX, 849819, A 168 323 03 85, AWS2410, D300295, D300386, EMB7383, F1-0021, R59661, RH16-3035, V30-2577 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185,69 ₴




