
Підшипник підвісний (передній) VW Touareg/Porsche Cayenne (955) 02-10 (d=30mm), Meyle 100 151 0000/S
5 909,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100 151 0000/S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник підвісний (передній) VW Touareg/Porsche Cayenne (955) 02-10 (d=30mm), Meyle 100 151 0000/S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 151 0000/S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 151 0000/S (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (955) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 521 л.с. | 2006–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 151 0000/S |
| Кросс-номери | 07.34.002, 2311-0105, 2311-0208, 30 93 8548, 38548, 49-0672, 71-21375-SX, 71-21408-SX, 7L0 521 102 D, 7L0 521 102 E, 7L0 521 102 G, 7L0 521 102 H, 7L0 521 102 M, 7L6 521 102 B, 7L6 521 102 D, 7L6 521 102 E, 7L6 521 102 F, 7L6 521 102 H, 7L6 521 102 N |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Колекція | комплект |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Товщина (мм) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 909,42 ₴






