
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe/Trajet 01-08, Meyle 025 235 6916/W
1 250,47 ₴
- В наявності
- Код: 025 235 6916/W
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe/Trajet 01-08, Meyle 025 235 6916/W. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 235 6916/W
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 235 6916/W (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRANDEUR (XG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 163 л.с. | 1998–2005 |
| 30 188 л.с. | 1998–2005 |
| HYUNDAI — H 200 (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 137 л.с. | 2003–2004 |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.4 112 л.с. | 1997–2004 |
| 2.4 4WD 112 л.с. | 1998–2004 |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2006–2007 |
| 2.5 CRDi 4WD 140 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 D 78 л.с. | 1997–2004 |
| 2.5 TD 4WD 101 л.с. | 2001–2004 |
| HYUNDAI — H 200 фургон (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 112 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2003–2007 |
| 2.5 TD 80 л.с. | 2000–2000 |
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2004 |
| HYUNDAI — H-1 Cargo (TQ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE I (SM) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 135 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 125 л.с. | 2003–2006 |
| 2.4 16V 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.7 V6 4x4 173 л.с. | 2001–2006 |
| HYUNDAI — TRAJET (FO) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2001–2003 |
| 2.0 136 л.с. | 2000–2008 |
| 2.0 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 CRDi 125 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2008 |
| 2.7 V6 173 л.с. | 2000–2008 |
| SSANGYONG — ACTYON I (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 200 Xdi 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 200 Xdi 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| SSANGYONG — ACTYON SPORTS I (QJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Xdi 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 Xdi 4WD 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Xdi 4WD 155 л.с. | 2011–н.в. |
| SSANGYONG — KYRON (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Xdi 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 141 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Xdi 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 Xdi 165 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| SSANGYONG — REXTON (GAB_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 Xdi 4x4 165 л.с. | 2004–2012 |
| 2.7 D 4x4 186 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 Xdi 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 Xdi 165 л.с. | 2005–2006 |
| 2.7 Xdi 4x4 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.9 TD 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.2 220 л.с. | 2002–н.в. |
| SSANGYONG — RODIUS II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Xdi 155 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 235 6916/W |
| Кросс-номери | 102083, 116324, 13046058322N-SET-MS, 13046058322N-SET-MSP, 16682, 175207, 19-1133, 223414, 23569.170.2, 2356901, 24059z, 321305, 321326, 33 10 6357, 3563600910, 37242, 402B0692, 48130-08260, 4813008BA0, 48130-091A0, 5502223414, 58101-26A00, 58101-26A10 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 58.1 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Santa Fe, Rexton, H-1 / Starex, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,1 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 149 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250,47 ₴




