
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307 1.8 16V/2.0 16V 04-, Meyle 11-12 321 0029
403,73 ₴
- В наявності
- Код: 11-12 321 0029
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307 1.8 16V/2.0 16V 04-, Meyle 11-12 321 0029. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
11-12 321 0029
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
11-12 321 0029 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 Grand Picasso I (UA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 i 16V 140 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 140 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 16V 140 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 307 CC (3B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW (3H) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 308 (4A_, 4C_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bioflex | 2008–2012 |
| PEUGEOT — 308 CC (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVVT | 2009–2014 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 11-12 321 0029 |
| Кросс-номери | 100357, 1444.FK, 1444.PX, 1444.VX, 1444.VX, 1500332, 1512-4087, 1611157780, 1716070, 25118/1-LF-PCS-MS, 26-0954, 50014115, 722 274, 8A0324, ADP152227, AP 058/4, BFA2231, C 25 118/1, DP1110.10.0378, E697L, EAF3180.10, EAF629, ELP9140, FA284z, K 7012 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 184 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403,73 ₴



