
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Crafter 2.0TDI 16- (підсилений), Meyle 100 610 0054/HD
465,10 ₴
- В наявності
- Код: 100 610 0054/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Crafter 2.0TDI 16- (підсилений), Meyle 100 610 0054/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100 610 0054/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100 610 0054/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100 610 0054/HD |
| Кросс-номери | 017-00914, 109359, 11.42080, 11.42081, 1216095, 1216096, 1255, 17138, 171735, 177311, 270261, 28340AP, 2N0 407 182 B, 2N0 407 182 C, 2N0 407 182 D, 33 10 0220, 33 10 1006, 33 10 4036, 413407, 52083409, 52083509, 634 513, 65.43316.0004, 65.43316.0007 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Висота [мм] | 70 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,5 |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| необхідна кількість | 2 |
| Кількість на вісь | 2 |
| з екологічним знаком якості | Кліматично нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,10 ₴




