
Колодки гальмівні (передні) Seat Alhambra/VW Sharan 1.8-1.9 TDI 95-10 (з датчиками) (161.6x19.4), Meyle 025 232 6920/W
1 584,26 ₴
- В наявності
- Код: 025 232 6920/W
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Seat Alhambra/VW Sharan 1.8-1.9 TDI 95-10 (з датчиками) (161.6x19.4), Meyle 025 232 6920/W. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 232 6920/W
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 232 6920/W (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| VW — CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 115 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 24V 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 24V 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 232 6920/W |
| Кросс-номери | 1 109 014, 1 133 446, 1 205 696, 1 237 133, 1 947 390, 1050773, 109 467, 1163604310, 1170104, 1170342, 13046071532N-SET-MS, 13046071532N-SET-MSP, 16629, 19-0665, 1M2J-2K021-AA, 224754, 224763, 23269.195.1, 2326903, 30 91 6629, 324751, 37240, 402B0308 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 161.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.8 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | California, Sharan, Transporter, Galaxy, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 161,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,4 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 74,8 |
| Висота 1 [мм] | 73,2 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 584,26 ₴






