
Сайлентблок балки (задньої) Toyota Corolla 1.4/1.6 VVT-i 01-07, Meyle 30-14 710 0002
1 531,05 ₴
- В наявності
- Код: 30-14 710 0002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) Toyota Corolla 1.4/1.6 VVT-i 01-07, Meyle 30-14 710 0002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30-14 710 0002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30-14 710 0002 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2004–2009 |
| 1.8 129 л.с. | 2004–2009 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2009 |
| 2.2 D-4D 136 л.с. | 2005–2009 |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 30-14 710 0002 |
| Кросс-номери | 48725-0F010, 502842, 72180, 72-4950, C9873, DA13167, 516264 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 96 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 96 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531,05 ₴



