
Диск гальмівний (передній) Dacia Duster 10-/Renault Megane IV 15- (269x22.5), Meyle 16-15 521 0028
1 626,70 ₴
- В наявності
- Код: 16-15 521 0028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Dacia Duster 10-/Renault Megane IV 15- (269x22.5), Meyle 16-15 521 0028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
16-15 521 0028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
16-15 521 0028 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — DUSTER (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 109 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V LPG 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 SCe 115 | 2015–н.в. |
| 1.6 SCe 115 LPG | 2015–н.в. |
| DACIA — DUSTER (HM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SCe 115 (HMM1) 115 л.с. | 2017–н.в. |
| DACIA — DUSTER фургон (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi | 2011–н.в. |
| 1.5 dCi | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 | 2011–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex | 2011–н.в. |
| 1.6 SCe 115 | 2015–н.в. |
| RENAULT — DUSTER (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 114 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 102 л.с. | 2011–2015 |
| 1.6 16V (HSAT) 102 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 133 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 100 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 90 | 2015–н.в. |
| 1.6 16V 115 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 (LVA1) 90 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-15 521 0028 |
| Кросс-номери | 18161, 19-2236, 19-2236MAX, 19-2236SPORT, 23-1288C, 24012502211-PCS-MS, 24012502211-PCS-MSP, 24012502211PR-PCS-MS, 24012502211PR-PCS-MSP, 24012502211PR-SET-MS, 24012502211-SET-MS, 24012502211-SET-MSP, 25861z, 3139102, 40075, 40206-00Q0M, 40206-00Q1A |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,8 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 269 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22,5 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 626,70 ₴





