
Колодки гальмівні (передні) Renault Logan I 04-/Nissan NP200 08- 1.4-1.6, Meyle 025 246 7318
1 072,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 246 7318
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Renault Logan I 04-/Nissan NP200 08- 1.4-1.6, Meyle 025 246 7318. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 246 7318
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 246 7318 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — LOGAN (LS_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 MPI LPG (LS0C) 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (LS0K) 68 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi (LS0W) 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V (LS0M) 105 л.с. | 2006–н.в. |
| DACIA — LOGAN EXPRESS (FS_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (FS0K) 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (FS0W) 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN MCV (KS_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (KS04) 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (KS04) 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (KS0K) 68 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (KS0W) 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Bifuel 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Bifuel 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN пикап (US_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (US0K) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (US0W) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Bifuel 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — LOGAN EXPRESS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — LOGAN I (LS_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — LOGAN I универсал (KS_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 246 7318 |
| Кросс-номери | 1050071, 1170249, 13046072702N-SET-MS, 13046072702N-SET-MSP, 16750, 19-2146, 223958, 24106z, 2467301, 320702, 37679, 402B0391, 5502223958, 60 91 6750, 6001 549 803, 6001549803, 6117492, 6214030, 6827, 701 155, 8110 25033, 8DB 355 013-951 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.5 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,5 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 150,1 |
| Ширина 2 [мм] | 151,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072,38 ₴



