
Сайлентблок важеля (переднего/снизу/сзади) Toyota Rav 4 06-, Meyle 30-14 610 0024
826,36 ₴
- В наявності
- Код: 30-14 610 0024
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднего/снизу/сзади) Toyota Rav 4 06-, Meyle 30-14 610 0024. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30-14 610 0024
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30-14 610 0024 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-CAT 4WD 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 30-14 610 0024 |
| Кросс-номери | 270970, 31147AP, 37-09560-5, 411470, 48068-42050, 48069-42050, 52099008, 57-08562, 600 667, 7179, 72-5087, 845639, BU9103, C8594, CAB20023, SS7372, TD1872W, VKDS 831031, 516217, 845644, 7140, 829 0628 10, ADBP800254, 0-53-22-1238, SCR-9019, 38TY2000 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Висота [мм] | 60 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826,36 ₴





