
Фільтр повітряний Renault Master/Opel Movano/Nissan Interstar 3.0DCI 03-, Meyle 612 321 0016
531,38 ₴
- В наявності
- Код: 612 321 0016
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Master/Opel Movano/Nissan Interstar 3.0DCI 03-, Meyle 612 321 0016. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
612 321 0016
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
612 321 0016 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — INTERSTAR c бортовой платформой/ходовая часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 140 136 л.с. | 2003–н.в. |
| NISSAN — INTERSTAR автобус (X70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 140 136 л.с. | 2003–н.в. |
| NISSAN — INTERSTAR фургон (X70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 140 136 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — MOVANO Combi (J9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 DTi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — MOVANO c бортовой платформой/ходовая часть (U9, E9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 DTI 136 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — MOVANO фургон (F9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 DTI 136 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — MASTER II Van (FD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 dCi 140 (HD0S, FD0S, HD1S) 136 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — MASTER II c бортовой платформой/ходовая часть (ED/HD/UD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 dCi 140 (ED0S, UD0S) 136 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — MASTER II автобус (JD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 dCi 140 (JD0T) 136 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 612 321 0016 |
| Кросс-номери | 108365, 121-13166, 1500171, 153071762330, 16546-00Q0G, 16546-00QAM, 26-0969, 36172-LF-PCS-MS, 44 15 430, 44 17 325, 44 17 325, 6.25051, 8200283082, 8200488878, 93181231, 93190266, A10254, ADN12250, AP 137/5, BFA2397, C 36 172, DP1110.10.0551, E749L |
| Стан | Новий |
| Ширина | 264 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 264 |
| Довжина [мм] | 360 |
| Висота [мм] | 57 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531,38 ₴




