
Диск гальмівний (передній) Audi Q7/Porsche Cayenne/VW Touareg 10- (330x32) (L), Meyle 183 521 1101/PD
3 327,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 183 521 1101/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi Q7/Porsche Cayenne/VW Touareg 10- (330x32) (L), Meyle 183 521 1101/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
183 521 1101/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
183 521 1101/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (955) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 183 521 1101/PD |
| Кросс-номери | 102116, 103122, 111 286, 115 521 1101, 1163105070, 17500, 19-1846, 19-1846SPORT, 2047102, 23-0919C, 24013201171-PCS-MS, 24013201171-PCS-MSP, 24013201171PR-PCS-MS, 24013201171PR-PCS-MSP, 24013201171PR-SET-MS, 24013201171PR-SET-MSP, 25219z, 30 93 3165 |
| Стан | Новий |
| Висота | 68.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 32 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Сторона встановлення | передній міст ліворуч |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| парні номери артикулів | 183 521 1102/PD |
| Мінімальна товщина [мм] | 30 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Поверхня | Оцинкована |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 327,93 ₴



