
Диск гальмівний (передній) VW T4 -03 (282x18) (15"), Meyle 115 521 1033
1 827,51 ₴
- В наявності
- Код: 115 521 1033
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW T4 -03 (282x18) (15"), Meyle 115 521 1033. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 521 1033
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 521 1033 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Meyle |
| Товщина | 18 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 521 1033 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1031124, 104 088, 15757, 15757C, 16246, 17826, 19-0784, 19-0784SPORT, 204746, 23-0427, 24011801051-PCS-MS, 24011801051-PCS-MSP, 24011801051-SET-MS, 24011801051-SET-MSP, 30 91 7826, 314746, 353615827140, 360406049000, 5257, 561857J, 561857JC, 5815204746 |
| Висота | 64.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Висота [мм] | 64,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| необхідна кількість | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 15 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,2 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827,51 ₴




