
Колодки гальмівні (задні) Hyundai H-1 97-07/Santa Fe 05-15, Meyle 025 244 8816/W
1 066 ₴
- В наявності
- Код: 025 244 8816/W
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Hyundai H-1 97-07/Santa Fe 05-15, Meyle 025 244 8816/W. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 244 8816/W
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 244 8816/W (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — H 200 (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 137 л.с. | 2003–2004 |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.4 4WD 135 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2006–2007 |
| 2.5 CRDi 4WD 140 л.с. | 2002–2004 |
| HYUNDAI — H 200 фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2003–2007 |
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 189 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 244 8816/W |
| Кросс-номери | 000 001B-SX, 1050265, 1170325, 13046057822N-SET-MS, 13046057822N-SET-MSP, 13046134192N-SET-MS, 13046134192N-SET-MSP, 16668, 19-1136, 223428, 223451, 24488.155.1, 2448801, 24757z, 321328, 3563700710, 363916061017, 37523, 402B0315, 5000-1910, 5502223428 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 118.5 мм |
| Висота | 46.7 мм |
| Товщина | 16.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, Santa Fe, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46,7 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 16,2 |
| Гальмівне встановлення | Mando |
| Ширина [мм] | 118,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴








