
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Astra G 98-05, Meyle 614 352 0000
252,25 ₴
- В наявності
- Код: 614 352 0000
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Astra G 98-05, Meyle 614 352 0000. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
614 352 0000
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
614 352 0000 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 16V OPC 160 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — VECTRA B (36_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1995–2002 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1995–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 i V6 170 л.с. | 2000–2002 |
| i 500 2.5 194 л.с. | 1998–2000 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2002 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2000–2002 |
| OPEL — VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 i 16V 101 л.с. | 1995–2002 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1995–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 196 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 i V6 170 л.с. | 2000–2003 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| OPEL — VECTRA B универсал (31_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1996–2002 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.6 i V6 170 л.с. | 2000–2003 |
| i 500 2.5 194 л.с. | 1998–2000 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1996–1997 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 614 352 0000 |
| Кросс-номери | 017-00348, 02128, 03 52 358, 03 52 358, 03 52 365, 03 52 365, 04375, 11663, 1215320, 1250300600, 1250300700, 14365AP, 14372AP, 16058-PCS-MS, 1746, 19.SB.480, 1976, 200 501, 2000011, 205 474, 2307-0070, 235652, 251T0456, 270221, 3 52 358, 3 52 358 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 60 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252,25 ₴






