
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Doblo 01-, Meyle 214 610 0001
210,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 214 610 0001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat Doblo 01-, Meyle 214 610 0001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
214 610 0001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
214 610 0001 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — ALBEA (178_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 73 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) 60 л.с. | 2001–2012 |
| 1.4 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 KAT 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 (178CYC1AAT) 103 л.с. | 2000–2012 |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.7 TD 69 л.с. | 2006–2009 |
| FIAT — DOBLO (119) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (223AXA1A) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (223AXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Natural Power 103 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 D (223AXB1A) 63 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223AXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (223ZXA1A) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (223ZXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Natural Power 103 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 D (223ZXB1A) 63 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223ZXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — PALIO Weekend (178DX) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.2 (178DX.G1A) 73 л.с. | 1996–2001 |
| 1.2 (178DYA1A) 60 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (178DX.D1A) 100 л.с. | 1996–2001 |
| 1.6 16V (178DYC1A06) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 TD (178DX.H1A) 70 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 D (178DYD1A07) 63 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD 80 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — STRADA пикап (178E) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 73 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.3 D Multijet 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 TD 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 63 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.9 JTD 80 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 214 610 0001 |
| Кросс-номери | 1215280, 1400008, 14400AP, 1860, 2256014, 2505M-PCS-MS, 270680, 31376, 33018, 37-00926-6, 38FI5505, 410051, 459, 46421522, 47134, 49399917, 50910, 52014408, 57-03280, 70 94 7134, 72-2140, 784429, 80438, 819608, 829 0145 10, 8800055, BC-SB 80, BSK6332 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 55 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 30 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,12 ₴





