
Диск гальмівний (передній) Opel Astra K 15- (276x26) R15, Meyle 615 521 0031/PD
2 092,83 ₴
- Немає в наявності
- Код: 615 521 0031/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Opel Astra K 15- (276x26) R15, Meyle 615 521 0031/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
615 521 0031/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
615 521 0031/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA K (B16) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.4 Turbo | 2015–н.в. |
| 1.6 BiTurbo 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo | 2015–н.в. |
| OPEL — ASTRA K Sports Tourer (B16) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.4 | 2015–н.в. |
| 1.4 Turbo | 2015–н.в. |
| 1.6 BiTurbo 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 615 521 0031/PD |
| Кросс-номери | 104857, 13 51 5906, 13 59 7459, 13 59 7460, 13 59 7460, 13597459, 18525, 19-4744, 23-1001C, 231-03-194, 24012601871-PCS-MS, 24012601871-PCS-MSP, 24012601871PR-PCS-MS, 24012601871PR-PCS-MSP, 24012601871-SET-MS, 24012601871-SET-MSP, 42 10 4857, 602707 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 105 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 14 |
| Ø фаски [мм] | 105 |
| Висота [мм] | 45,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Поверхня | Оцинкована |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 092,83 ₴








