
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB Sprinter 907/910 2.0D-Electric 18-, Meyle 014 610 0078
725,55 ₴
- В наявності
- Код: 014 610 0078
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB Sprinter 907/910 2.0D-Electric 18-, Meyle 014 610 0078. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
014 610 0078
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
014 610 0078 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (910.131, 910.133) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (910.131, 910.133) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (907, 910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (910.631, 910.633) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (910.631, 910.633) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (910, 907) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 211 CDI (910.121, 910.123) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 214 CDI (910.121, 910.123) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t Фургон (910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 211 CDI (910.621, 910.623) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 214 CDI (910.621, 910.623) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 411 CDI (910.143) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 414 CDI (910.141, 910.143) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t Фургон (907, 910) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 411 CDI (910.641, 910.643) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 414 CDI (910.643, 910.641) 143 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 014 610 0078 |
| Кросс-номери | 188799, 33 11 0893, 700004, 8500 238027, 910 330 25 00, 910 330 26 00, A 910 330 25 00 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Гума/метал |
| Висота | 79 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 59.3 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Висота [мм] | 79 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 59,3 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725,55 ₴



