
Диск гальмівний (передній) VW Sharan 95-10/Ford Galaxy 95-06 (288x25.1), Meyle 115 521 0033
1 746,48 ₴
- В наявності
- Код: 115 521 0033
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Sharan 95-10/Ford Galaxy 95-06 (288x25.1), Meyle 115 521 0033. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 521 0033
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 521 0033 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.3 16V 146 л.с. | 1997–2006 |
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 Syncro 174 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 521 0033 |
| Кросс-номери | 1 001 093, 1 044 569, 1 045 994, 1 143 640, 1 143 641, 1 526 686, 14160, 16297, 19-0775, 19-0775MAX, 19-0775SPORT, 202545, 23-0403C, 24012501141-PCS-MS, 24012501141-PCS-MSP, 24012501141PR-PCS-MS, 24012501141PR-PCS-MSP, 24012501141PR-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 55.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 25.1 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,5 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 55,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25,1 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746,48 ₴





