
Сайлентблок важеля (заднього) BMW 5 (E34) 88-97 (12x44x67), Meyle 300 333 2903
496,29 ₴
- В наявності
- Код: 300 333 2903
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього) BMW 5 (E34) 88-97 (12x44x67), Meyle 300 333 2903.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | 5 (E34) | 518 i 113 л.с. (1989-1995) | 1989–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 518 i 115 л.с. (1989-1995) | 1989–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 520 i 129 л.с. (1988-1991) | 1988–1991 |
| BMW | 5 (E34) | 520 i 24V 150 л.с. (1989-1995) | 1989–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 524 td 115 л.с. (1988-1995) | 1988–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 525 i 170 л.с. (1988-1991) | 1988–1991 |
| BMW | 5 (E34) | 525 i 24V 192 л.с. (1989-1995) | 1989–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 525 iX 24V 192 л.с. (1991-1995) | 1991–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 525 td 115 л.с. (1993-1995) | 1993–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 525 tds 143 л.с. (1991-1995) | 1991–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 530 i 188 л.с. (1988-1991) | 1988–1991 |
| BMW | 5 (E34) | 530 i V8 218 л.с. (1992-1995) | 1992–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 535 i 211 л.с. (1988-1995) | 1988–1995 |
| BMW | 5 (E34) | 540 i V8 286 л.с. (1992-1995) | 1992–1995 |
| BMW | 5 (E34) | M 3.6 315 л.с. (1988-1992) | 1988–1992 |
| BMW | 5 (E34) | M 3.8 340 л.с. (1992-1995) | 1992–1995 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 518 g 115 л.с. (1995-1996) | 1995–1996 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 518 i 113 л.с. (1993-1994) | 1993–1994 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 518 i 115 л.с. (1994-1997) | 1994–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 520 i 150 л.с. (1991-1997) | 1991–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 525 i 192 л.с. (1991-1997) | 1991–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 525 ix 192 л.с. (1992-1997) | 1992–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 525 td 115 л.с. (1993-1997) | 1993–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 525 tds 143 л.с. (1991-1997) | 1991–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 530 i V8 218 л.с. (1992-1997) | 1992–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | 540 i 286 л.с. (1993-1997) | 1993–1997 |
| BMW | 5 Touring (E34) | M 3.8 340 л.с. (1994-1997) | 1994–1997 |
| BMW | 7 (E32) | 730 i,iL 188 л.с. (1986-1994) | 1986–1994 |
| BMW | 7 (E32) | 730 i,iL 197 л.с. (1986-1994) | 1986–1994 |
| BMW | 7 (E32) | 730 i,iL V8 218 л.с. (1992-1994) | 1992–1994 |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 300 333 2903 |
| Кросс-номери | 1 123 462, 1 125 563, 1 137 459, 33 32 1 123 462, 33 32 1 125 563, 33 32 1 137 459, 33 32 9 058 823, 33 32 9 061 946, 9 058 823, 9 061 946, 32408 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496,29 ₴



