
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo), Meyle 025 240 9817/PD
2 276,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 240 9817/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo), Meyle 025 240 9817/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 240 9817/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 240 9817/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS3 quattro 340 л.с. | 2011–2012 |
| AUDI — TT (8J3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 340 л.с. | 2009–2014 |
| 2.5 RS quattro 360 л.с. | 2011–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 340 л.с. | 2009–2014 |
| 2.5 RS quattro 360 л.с. | 2012–2014 |
| SEAT — LEON (5F1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra R 310 л.с. | 2017–2018 |
| SEAT — LEON SC (5F5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 300 л.с. | 2017–2018 |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| SEAT — LEON ST (5F8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 240 9817/PD |
| Кросс-номери | 07.35.311, 1050369, 1051089, 111 582, 116219, 1163606810, 1170366, 1170405, 13046048332N-SET-MS, 13046048332N-SET-MSP, 16734, 19-0567, 2247138, 224788, 24093z, 2409801, 30 11 6219, 30 91 6734, 320205, 37614, 402B0311, 55022247138, 5502224788, 55351 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.8 мм |
| Висота | 77.2 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, Touareg, TT, A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77,2 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Якість | PREMIUM |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 131,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 276,66 ₴




