
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB C-class (C204/S204/W204)/E-class (A207/C207) 1.6-5.5 07-, Meyle 014 610 0013
815,50 ₴
- В наявності
- Код: 014 610 0013
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB C-class (C204/S204/W204)/E-class (A207/C207) 1.6-5.5 07-, Meyle 014 610 0013. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
014 610 0013
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
014 610 0013 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W204) (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CDI (204.000) 120 л.с. | 2011–н.в. |
| C 180 CGI (204.031) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 180 CGI (204.049) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.044, 204.045) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.046) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 CDI (204.001) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| C 200 CDI (204.007) 136 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 CGI (204.048) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 Kompressor (204.041) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 220 CDI 163 л.с. | 2007–н.в. |
| C 220 CDI (204.002) 170 л.с. | 2008–н.в. |
| C 220 CDI (204.008) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| C 230 (204.052) 204 л.с. | 2007–н.в. |
| C 250 CDI (204.003) 204 л.с. | 2008–н.в. |
| C 250 CDI 4-matic (204.082) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| C 250 CGI (204.047) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| C 280 (204.054) 231 л.с. | 2007–н.в. |
| C 300 (204.054) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| C 300 (204.055) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| C 320 CDI (204.022) 224 л.с. | 2007–н.в. |
| C 350 (204.056) 272 л.с. | 2007–н.в. |
| C 350 (204.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| C 350 CDI (204.022) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| C 350 CDI (204.023) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| C 350 CDI (204.025) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| C 350 CGI (204.065) 292 л.с. | 2008–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S204) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CDI (204.200) 120 л.с. | 2011–н.в. |
| C 180 CGI (204.231) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| C 180 CGI (204.249) 156 л.с. | 2009–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.245) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.246) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 CDI (204.201) 136 л.с. | 2010–н.в. |
| C 200 CDI (204.207) 136 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 CGI (204.248) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 Kompressor (204.241) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 220 CDI 163 л.с. | 2007–н.в. |
| C 220 CDI (204.202) 170 л.с. | 2008–н.в. |
| C 220 CDI (204.208) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| C 230 (204.252) 204 л.с. | 2007–н.в. |
| C 250 CDI (204.203) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| C 250 CGI (204.247) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| C 280 (204.254) 231 л.с. | 2007–н.в. |
| C 320 CDI (204.222) 224 л.с. | 2007–н.в. |
| C 350 (204.256) 272 л.с. | 2007–н.в. |
| C 350 CDI (204.223) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| C 350 CDI (204.225) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| C 350 CGI (204.257) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C204) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 (204.331) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| C 180 (204.349) 156 л.с. | 2011–н.в. |
| C 200 CGI (204.348) 184 л.с. | 2011–н.в. |
| C 220 CDI (204.302) 170 л.с. | 2011–н.в. |
| C 250 (204.347) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| C 250 CDI (204.303) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| C 350 (204.357) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C207) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (207.334) 184 л.с. | 2013–н.в. |
| E 200 CGI (207.348) 184 л.с. | 2010–н.в. |
| E 220 CDI 163 л.с. | 2014–н.в. |
| E 220 CDI (207.302) 170 л.с. | 2010–н.в. |
| E 250 (207.336) 211 л.с. | 2013–н.в. |
| E 250 CDI (207.303) 204 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 014 610 0013 |
| Кросс-номери | 10 92 9452, 1495, 204 330 31 11, 204 330 32 11, 204 330 67 11, 204 330 67 11, 204 330 68 11, 204 330 68 11, 271672, 29452, 411693, 5103364, 849632, A 204 330 31 11, A 204 330 32 11, A 204 330 67 11, A 204 330 67 11, A 204 330 68 11, A 204 330 68 11 |
| Стан | Новий |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота [мм] | 80 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 53 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815,50 ₴




