
Диск гальмівний (задній) Iveco Daily 06- (306x28), Meyle 215 523 0034
3 638,32 ₴
- В наявності
- Код: 215 523 0034
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Iveco Daily 06- (306x28), Meyle 215 523 0034. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
215 523 0034
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
215 523 0034 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY IV c бортовой платформой/ходовая часть (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 60C15, 60C15 /P, 60C15 D, 60C15 D/P 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 60C17, 60C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 60C18 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 65C14 G, 65C14 G/P, 65C14 GD, 65C14 GD/P 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C14, 65C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C15, 65C15 /P, 65C15 D, 65C15 D/P 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 65C17, 65C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C18 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 70C14, 70C14 /P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 70C15 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 70C17, 70C17 /P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| IVECO — DAILY IV фургон/универсал (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 60C15 V 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 60C17 V, 60C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 60C18 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 65C14 V, 65C14 V/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C15 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 65C17 V, 65C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 65C18 176 л.с. | 2006–н.в. |
| 70C14 V, 70C14 V/P 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 70C17V, 70C17 V/P 170 л.с. | 2007–н.в. |
| IVECO — DAILY V c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35C15, 35C15D, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 70C15 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C17, 35C17D, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 70C17 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 70C21 205 л.с. | 2011–н.в. |
| IVECO — DAILY V фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 29L15 V, 35C15L V, 40C15L V, 50C15L V 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C15 V, 40C15 V 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 35C17 V, 35S17 V, 40C17 V, 45C17 V, 50C17 V, 60C17 V, 170 л.с. | 2011–н.в. |
| IVECO — DAILY c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 146 л.с. | 2014–н.в. |
| 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 65C17, 70C17 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 205 л.с. | 2014–н.в. |
| Natural Power 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 136 л.с. | 2014–н.в. |
| IVECO — DAILY фургон/универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 146 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 215 523 0034 |
| Кросс-номери | 03.110.0823.350, 103357, 106489, 17941, 19-3356, 19-3356SPORT, 202362, 23-0990, 25627z, 2996049, 312362, 33 10 6496, 5815202362, 5815312362, 6049935, 7.36040, 7186848, 745017, 800-990, 8120 15134C, 8DD 355 115-551, 8DD 355 115-551, 9071173, 93177703 |
| Стан | Новий |
| Висота | 132 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 215 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 215 |
| Висота [мм] | 132 |
| Діаметр центрування [мм] | 178,2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 306 |
| Розмір різі | M10x1,5 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 638,32 ₴







