
Диск гальмівний (задній) Subaru Forester 08-/Impreza 08-/Outback 08- (286x10), Meyle 34-15 523 0006/PD
1 844,63 ₴
- В наявності
- Код: 34-15 523 0006/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Subaru Forester 08-/Impreza 08-/Outback 08- (286x10), Meyle 34-15 523 0006/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
34-15 523 0006/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
34-15 523 0006/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — BRZ (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 200 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (SH9) 230 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D AWD 147 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD 171 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 F 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD (GHE) 230 л.с. | 2008–2011 |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GR) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 AWD 230 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — LEGACY V (BM, BR) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i AWD 170 л.с. | 2012–2014 |
| 2.5 i AWD 167 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — LEGACY V универсал (BM, BR) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2012–2014 |
| 2.5 i 167 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (BM, BR) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i 167 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i AWD 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — 86 купе (ZN6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GT 200 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 34-15 523 0006/PD |
| Кросс-номери | 0 986 479 150, 08.C252.10, 08.C252.11, 08.C252.1X, 108410, 15074, 15074 V, 15074 X, 18156, 19-2271, 19-2271MAX, 19-2271SPORT, 204418, 23-1337C, 24.0110-0366.1, 24011003661PR-PCS-MS, 24011003661PR-PCS-MSP, 25516z, 26700 FG000, 26700 FG000, 314418 |
| Стан | Новий |
| Висота | 63.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, GT 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 844,63 ₴




