
Фільтр повітряний Peugeot 307 1.4-2.0 00-09, Meyle 11-12 321 0038
275,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11-12 321 0038
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Peugeot 307 1.4-2.0 00-09, Meyle 11-12 321 0038. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
11-12 321 0038
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
11-12 321 0038 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2002–2003 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 136 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 307 CC (3B) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW (3H) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2002–2003 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 11-12 321 0038 |
| Кросс-номери | 1 457 433 090, 1444.FH, 1444.VW, 1444.VW, 1444.W2, 1500509, 2133185, 25101/1-LF-PCS-MS, 25101-LF-PCS-MS, 31173, 60875, 71-01044-SX, 722 304, 77097, 8A0153, ADP152219, AP 130/1, C 25 101/1, CP 0117, DFA0620, DP1110.10.0079, E147177, E478L, EAF3143.10 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 168 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 248 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275,38 ₴




