
Фільтр повітряний Ford Connect 1.8DI/TDCi 02-, Meyle 712 107 0000
274,67 ₴
- В наявності
- Код: 712 107 0000
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Connect 1.8DI/TDCi 02-, Meyle 712 107 0000. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
712 107 0000
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
712 107 0000 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1998–2004 |
| ST170 173 л.с. | 2002–2004 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| ST170 173 л.с. | 2002–2004 |
| FORD — FOCUS Фургон/универсал (DNW) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDDi 75 л.с. | 1999–2005 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — TOURNEO CONNECT (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 712 107 0000 |
| Кросс-номери | 1 058 022, 1 072 246, 12765, 1500025, 1512-0904, 16328, 16328, 2774/2-LF-PCS-MS, 28.0002-0004.2, 30.101.00, 301 488, 36FO008, 50014022, 60280, 71-01063-SX, 8A0012, 98AX-9601-AA, ADF122210, AP 074/1, BFA2002, C 2774/3 KIT, CP 0127 F, DP1110.10.0152 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,67 ₴






