
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Ford Focus 1.0-2.0D 18-, Meyle 714 610 0039
687,88 ₴
- В наявності
- Код: 714 610 0039
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Ford Focus 1.0-2.0D 18-, Meyle 714 610 0039. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
714 610 0039
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
714 610 0039 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS IV (HN) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Ti-VCT 123 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 85 л.с. | 2018–н.в. |
| FORD — FOCUS IV Turnier (HP) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 85 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2018–н.в. |
| FORD — FOCUS IV седан (HM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Ti-VCT 122 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 714 610 0039 |
| Кросс-номери | 1274, 180567, 2 216 265, 2 216 267, 33 10 7760, 410657, 52111408, 803621, JX61-3A423-CEB, JX61-3A424-CEB, SS10847 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Гума/метал |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 16,2 |
| Висота [мм] | 60 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,88 ₴





