
Колодки гальмівні (передні) Renault Scenic/Megane 15- (без датчика), Meyle 025 223 4719
1 392,38 ₴
- В наявності
- Код: 025 223 4719
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Renault Scenic/Megane 15- (без датчика), Meyle 025 223 4719. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 223 4719
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 223 4719 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ARKANA I (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 E-TECH 145 (LDMU) 143 л.с. | 2021–н.в. |
| RENAULT — ESPACE V (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| 1.8 TCe 225 225 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 205 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 165 165 л.с. | 2017–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 205 205 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 Tce 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.3 TCe 115 (J9N9) 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 TCe 140 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 TCe 160 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.3 TCe 160 (J9NC) 159 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 223 4719 |
| Кросс-номери | 05P2126, 102599, 1051219, 1170908, 16961, 180958, 182259, 182304, 223978, 2280301, 33 10 8026, 35145, 402B1138, 410606124R, 410606808R, 5502223978, 5SP2126, 60 91 6961, 6121526, 6214045, 624 503, 8DB 355 039-201, 8DB 355 039-201, 9011219, AA0667 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,7 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 18,5 |
| Ширина [мм] | 142 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392,38 ₴




