
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A5/Q5 07-, Meyle 025 247 4319/PD
2 647,84 ₴
- В наявності
- Код: 025 247 4319/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A5/Q5 07-, Meyle 025 247 4319/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
025 247 4319/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
025 247 4319/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TFSI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2010–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| RS 5 quattro 450 л.с. | 2013–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 025 247 4319/PD |
| Кросс-номери | 112 166, 116021, 116078, 1170127, 13046027652N-SET-MS, 13046027652N-SET-MSP, 16798, 19-0911, 2247107, 224797, 24073z, 24743.190.3, 24743.990.3, 2474301, 2474381, 30 11 6021, 32 91 6798, 320211, 37587, 402B0301, 50 11 6078, 5000-4044, 5005-4044 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 188 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.7 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 74,2 |
| Висота 2 [мм] | 73,7 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Якість | PREMIUM |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 19,4 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 647,84 ₴





