
Диск гальмівний (задній) Skoda Octavia III 1.0-2.0 12- (253x10), Meyle 115 523 0046/PD
1 398,07 ₴
- В наявності
- Код: 115 523 0046/PD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Skoda Octavia III 1.0-2.0 12- (253x10), Meyle 115 523 0046/PD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 523 0046/PD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 523 0046/PD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 115 л.с. | 2017–2020 |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 4x4 115 л.с. | 2017–2020 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 523 0046/PD |
| Кросс-номери | 103027, 107516, 18623, 23-1817C, 33 10 2683, 5Q0 615 601 C, 6065534, 66151728801, 800-1817C, 8DD 355 132-281, 8DD 355 132-281, 92306603, ADC4068, ADV1843109, CD7334S, DF1817, DF6553, J3310802, LVBD1987, MDC2891C, QD1223, RT 12303, RT 12303-GL |
| Стан | Новий |
| Висота | 61.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 61,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 253 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398,07 ₴








