
Сайлентблок балки (задньої/ззаду) BMW 5 (F07/F10/F11)/ 6 (F06/F12/F13)/ 7 (F01/F02/F04) (L), Meyle 314 710 0025
1 108,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 314 710 0025
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої/ззаду) BMW 5 (F07/F10/F11)/ 6 (F06/F12/F13)/ 7 (F01/F02/F04) (L), Meyle 314 710 0025. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
314 710 0025
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
314 710 0025 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 299 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 449 л.с. | 2013–н.в. |
| 550 i xDrive 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i xDrive 449 л.с. | 2013–н.в. |
| M 550 d xDrive 381 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| 650 i 408 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 407 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 d 313 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| 650 i 407 л.с. | 2010–н.в. |
| 650 i 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 408 л.с. | 2011–н.в. |
| 650 i xDrive 449 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 314 710 0025 |
| Кросс-номери | 180272, 33 10 7130, 33 31 6 775 782, 33 31 6 792 872, 33 31 6 792 872, 6 775 782, 6 792 872, 6 792 872, 180272 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота [мм] | 80 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| необхідна кількість | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108,61 ₴




