
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB E-class (W211/W220) 95-09, Meyle 014 033 0053/HD
748,46 ₴
- В наявності
- Код: 014 033 0053/HD
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB E-class (W211/W220) 95-09, Meyle 014 033 0053/HD. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
014 033 0053/HD
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
014 033 0053/HD (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (31) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (210.035) 136 л.с. | 1995–2000 |
| E 200 CDI (210.007) 102 л.с. | 1998–2002 |
| E 200 CDI (210.007) 116 л.с. | 1999–2002 |
| E 200 D (210.003) 88 л.с. | 1996–2002 |
| E 200 Kompressor (210.045) 186 л.с. | 1997–2002 |
| E 200 Kompressor (210.048) 163 л.с. | 2000–2002 |
| E 220 CDI (210.006) 125 л.с. | 1998–1999 |
| E 220 CDI (210.006) 143 л.с. | 1999–2002 |
| E 220 D 75 л.с. | 1996–2002 |
| E 220 D (210.004) 95 л.с. | 1995–1999 |
| E 230 (210.037) 150 л.с. | 1995–1997 |
| E 240 (210.061) 170 л.с. | 1997–2000 |
| E 240 (210.062) 170 л.с. | 2000–2002 |
| E 250 D (210.010) 113 л.с. | 1995–1999 |
| E 250 Turbo-D (210.015) 150 л.с. | 1997–1999 |
| E 270 CDI (210.016) 170 л.с. | 1999–2002 |
| E 280 (210.053) 193 л.с. | 1996–1997 |
| E 280 (210.063) 204 л.с. | 1996–2002 |
| E 280 4-matic (210.081) 204 л.с. | 1996–2002 |
| E 290 Turbo-D (210.017) 129 л.с. | 1996–1999 |
| E 300 (210.020) 136 л.с. | 1995–1997 |
| E 300 (210.025) 177 л.с. | 1996–1999 |
| E 320 (210.055) 220 л.с. | 1995–1997 |
| E 320 (210.065) 224 л.с. | 1997–2002 |
| E 320 4-matic (210.082) 224 л.с. | 1997–2002 |
| E 320 CDI (210.026) 197 л.с. | 1999–2002 |
| E 420 (210.072) 279 л.с. | 1996–1997 |
| E 430 (210.070) 279 л.с. | 1997–2002 |
| E 430 4-matic (210.083) 279 л.с. | 1999–2002 |
| E 50 AMG (210.072) 347 л.с. | 1996–1997 |
| E 55 AMG (210.074) 354 л.с. | 1997–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 240 4-matic (211.080) 177 л.с. | 2003–2008 |
| E 280 4-matic (211.092) 231 л.с. | 2006–2008 |
| E 280 CDI 4-matic 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 320 4-matic (211.082) 224 л.с. | 2003–2008 |
| E 320 CDI 4-matic 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 4-matic (211.087) 272 л.с. | 2005–2008 |
| E 500 4-matic (211.083) 306 л.с. | 2003–2008 |
| E 500 4-matic (211.090) 388 л.с. | 2006–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 T (210.235) 136 л.с. | 1996–2000 |
| E 200 T Kompressor (210.245) 186 л.с. | 1997–2003 |
| E 200 T Kompressor (210.248) 163 л.с. | 2000–2003 |
| E 220 T CDI (210.206) 125 л.с. | 1998–1999 |
| E 220 T CDI (210.206) 143 л.с. | 1999–2003 |
| E 230 T (210.237) 150 л.с. | 1996–1997 |
| E 240 T (210.261) 170 л.с. | 1997–2003 |
| E 240 T (210.262) 170 л.с. | 2000–2003 |
| E 250 T D (210.210) 113 л.с. | 1996–1999 |
| E 250 T Turbo-D (210.215) 150 л.с. | 1997–1999 |
| E 270 T CDI (210.216) 170 л.с. | 1999–2003 |
| E 280 T (210.263) 204 л.с. | 1996–2003 |
| E 280 T 4-matic (210.281) 204 л.с. | 1996–2003 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 240 T 4-matic (211.280) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 280 T 4-matic (211.292) 231 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI 4-matic (211.284) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T (211.282) 224 л.с. | 2003–2009 |
| E 320 T CDI 4-matic (211.289) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 350 T 4-matic (211.287) 272 л.с. | 2005–2009 |
| E 500 T 4-matic (211.283) 306 л.с. | 2003–2009 |
| E 500 T 4-matic (211.290) 388 л.с. | 2006–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 014 033 0053/HD |
| Кросс-номери | 017-00698, 02.22.031, 10 60 0030, 11153, 1215206, 12400-PCS-MS, 1340203500, 15132AP, 1900088, 20901, 210 333 60 14, 210 333 68 14, 2307-0042, 24068, 251T0391, 270436, 31950, 36910, 37-05023-5, 38MR2500, 400 060, 411223, 4231100, 50236, 5103323, 52017008 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 97 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота [мм] | 97 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | спереду |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748,46 ₴






