
Диск гальмівний (передній) VW Caddy 04- (280x22), Meyle 115 521 1044
1 425,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 115 521 1044
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Caddy 04- (280x22), Meyle 115 521 1044. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
115 521 1044
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
115 521 1044 (MEYLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2006–2012 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2007–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2006–2013 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2008 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 115 521 1044 |
| Кросс-номери | 1032446, 110 074, 17522, 19-0820, 19-0820MAX, 19-0820SPORT, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AC, 1K0 615 301 AK, 1K0 615 301 AK, 1K0 615 301 AK, 1K0 615 301 AK, 1K0 615 301 AK, 1K0 615 301 AQ, 1K0 615 301 AS, 1K0 615 301 AS |
| Стан | Новий |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 50 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425,30 ₴






