
Радіатор охолодження MB E-class (W213)/S-class (W222)/Vito (W447) 16- OM642/OM654/M274, NRF 50041
8 895,53 ₴
- В наявності
- Код: 50041
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB E-class (W213)/S-class (W222)/Vito (W447) 16- OM642/OM654/M274
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50041 |
| Кросс-номери | 0106.3128, 054-017-0073, 0995003303, 0995007100, 0995008800, 118.216, 120116N, 30002667, 362255, 627023, 701141, 7700052, A0995003303, A0995007100, A0995008800, CR 2172 000P, CR 2172 000S, D7M078TT, DRM17116, M-0171230, MS2667, R13844, WG2161893 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 498 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, V-Class, Vito, GLC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 498 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 895,53 ₴









