
Радіатор пічки Opel Omega A/Senator B 1.8-3.0 -94, NRF 58640
1 041,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58640
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Opel Omega A/Senator B 1.8-3.0 -94, NRF 58640. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58640
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58640 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — OMEGA A (16_, 17_, 19_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 N 86 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 (3000) 156 л.с. | 1987–1987 |
| 3.0 (3000) 177 л.с. | 1987–1990 |
| 3.0 (3000) KAT 177 л.с. | 1988–1994 |
| 3.0 24V (3000) 200 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V (3000) 204 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V Evolution500 230 л.с. | 1991–1992 |
| OPEL — OMEGA A универсал (66_, 67_) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 N 86 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 i 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 177 л.с. | 1987–1990 |
| 3.0 156 л.с. | 1987–1994 |
| 3.0 24V 200 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V Omega 3000 204 л.с. | 1988–1994 |
| 3.0 KAT 177 л.с. | 1987–1994 |
| OPEL — SENATOR B (29_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 i 140 л.с. | 1990–1993 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1993 |
| 3.0 156 л.с. | 1987–1993 |
| 3.0 177 л.с. | 1988–1990 |
| 3.0 24V 204 л.с. | 1989–1993 |
| 3.0 i KAT 177 л.с. | 1988–1993 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58640 |
| Кросс-номери | 037-015-0001, 10-35046-SX, 159130N, 1618044, 1618107, 1760-0001, 1806114, 1843103, 346670, 350218465000, 37006116, 51066, 726461, 812110, 90229066, 90273595, 90510471, 93644, 9911530, AH 154 000S, DCM1154, DR72646, MK-5011, OLA6116, PR 5039N1, WG2162255 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 240 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 240 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 041,18 ₴




