
Радіатор охолодження Honda Accord/Prelude V 1.9i/2.0i/2.2 16V 93-10, NRF 53328
3 804,79 ₴
- В наявності
- Код: 53328
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Honda Accord/Prelude V 1.9i/2.0i/2.2 16V 93-10, NRF 53328. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53328
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53328 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD Mk V (CC, CD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 116 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i S 131 л.с. | 1993–1996 |
| HONDA — ACCORD Mk V купе (CD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CD9) 136 л.с. | 1993–1997 |
| 2.2 i ES (CD7) 150 л.с. | 1993–1998 |
| HONDA — ACCORD Mk V универсал (CE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i LS 16V (CE2) 136 л.с. | 1993–1998 |
| 2.2 i ES (CE1) 150 л.с. | 1993–1998 |
| HONDA — ACCORD Mk VI (CE, CF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i (CE7) 116 л.с. | 1996–1998 |
| 2.0 i LS (CE8) 131 л.с. | 1996–1998 |
| HONDA — PRELUDE Mk V (BB) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (BB9) 133 л.с. | 1996–2000 |
| 2.2 16V 200 л.с. | 1996–2000 |
| 2.2 16V (BB6, BB8) 185 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53328 |
| Кросс-номери | 0119.3013, 018-017-0017, 042-017-0058-B, 100210N, 103796, 111.047, 19010P0A902, 19010P0DJ51, 19010P0DJ52, 19010P0DJ53, 19010P0DJ54, 19010P0FJ51, 19010P0FJ53, 19010P0HA51, 19010P45506, 19010P45G51, 19010P5L901, 19010P5L903, 19010P5M901, 19010P5M903 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 674 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Prelude, Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 674 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 804,79 ₴










