
Радіатор кондиціонера Audi A6 2.5 TDI 97-05, NRF 35317
4 745,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35317
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Audi A6 2.5 TDI 97-05, NRF 35317. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35317
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35317 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4B2, C5) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — ALLROAD (4BH, C5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI quattro 163 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35317 |
| Кросс-номери | 002-60-03080, 003-016-0007, 0220020, 03005137, 0810.3091, 102390, 10-45204-SX, 1770-0003, 260497, 32401, 350203493000, 375500, 448C0214, 482220N, 4B0260401D, 4B0260403AA, 4B0260403D, 4B0260403G, 4B0260403R, 4Z7260403, 4Z7260403B, 4Z7260403C, 53617 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 420 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 595 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 420 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 745,56 ₴




