
Радіатор кондиціонера Opel Vectra С 1.6-3.2 16V 02-, NRF 35929
3 059,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35929
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Vectra С 1.6-3.2 16V 02-, NRF 35929. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35929
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35929 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CROMA (194) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — SIGNUM (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 16V 110 л.с. | 2002–2006 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| SAAB — 9-3 (YS3F) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 122 л.с. | 2004–н.в. |
| SAAB — 9-3 кабрио (YS3F) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 122 л.с. | 2004–н.в. |
| SAAB — 9-3 универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 122 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35929 |
| Кросс-номери | 0221521, 037-016-0013, 0807.2044, 103241, 10-45031-SX, 13101839, 13101839, 13101839, 152009N, 1850076, 1850076, 1850079, 1850079, 24418362, 24418362, 24418362, 260342, 32405, 350203877000, 350203940000, 37005333, 389000, 53574, 667165, 71740527, 720M54 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059,14 ₴





