
Радіатор пічки Honda Civic 1.3-1.8 05-/CR-V 2.4 06-, NRF 54451
3 534,17 ₴
- В наявності
- Код: 54451
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Honda Civic 1.3-1.8 05-/CR-V 2.4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54451 |
| Кросс-номери | 25006294, 79110SNAA01 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 160 мм |
| Ширина ядра радіатора | 253 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 534,17 ₴




