
Радіатор охолодження Opel Omega B 2.0-3.0 94-03, NRF 519689
4 416,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 519689
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Omega B 2.0-3.0 94-03, NRF 519689. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
519689
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
519689 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 519689 |
| Кросс-номери | 0107.3107, 037-017-0031, 037-017-0031-B, 102251, 10-25065-SX, 130126210, 150830N, 1551615, 1740-0371, 363900, 37002202, 52463046, 52463046, 6302007, 6302007, 63072A, 731840, 7705143, AC230031, CR 560 000S, DCM2606, OLA2202, R20011-1, WG1721738 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 653 мм |
| Ширина ядра радіатора | 445 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 30 |
| Довжина мережі [мм] | 653 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 445 |
| для оригінального номера | 6302007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 416,38 ₴




