Радіатор охолодження Hyundai Santa Fe 2.2D 09-, NRF 53168. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53168
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53168 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND SANTA FÉ (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi Привод на все колеса 197 л.с. | 2013–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FÉ II Автофургон / спортивно-утилитарный автомобиль (C (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CRDi 4x4 197 л.с. | 2009–2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53168 |
| Кросс-номери | 019-017-0040, 107330, 112.127, 1554606, 1740-0157, 253102B970, 362160, 560091N, 675046, 82002339, D70525TT, HY2339, R13021 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 510 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 471 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 613,61 ₴





