
Радіатор кондиціонера Renault Laguna II 1.6-3.0 01-, NRF 35760
4 342,81 ₴
- В наявності
- Код: 35760
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Laguna II 1.6-3.0 01-, NRF 35760. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35760
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35760 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — LAGUNA II (BG0/1_) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 16V (BG0A, BG0L) 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (BG1G, BG1H) 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 117 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 116 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 121 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG0B, BG0M) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BG05) 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi (BG08, BG0G) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI (BG0E) 105 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (BG0R) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (BG1A, BG1V) 130 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BG1A, BG1W) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) 163 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 dCi (BG14, BG1S) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (BG1T) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 dCi 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 dCi (BG09) 116 л.с. | 2004–2005 |
| 2.2 dCi (BG0F) 150 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y) 207 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 LPG 107 л.с. | 2001–2005 |
| RENAULT — LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (KG0A, KG0L) 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Bifuel 107 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 16V 117 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V 121 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (KG0B, KG0M) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (KG0J) 116 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2003–2007 |
| 1.9 dCi 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (KG05) 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCI (KG0E) 105 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (KG0G) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (KG12) 116 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 dCi (KG1A, KG1W) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (KG1V) 130 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 16V 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M) 163 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 dCi (KG1S) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (KG1T) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 dCi 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 dCi (KG09) 116 л.с. | 2004–2005 |
| 2.2 dCi (KG0F) 150 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 V6 24V (KG0D) 207 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — VEL SATIS (BJ0_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16 V Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V Turbo (BJ0K) 163 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 dCi (BJ03) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35760 |
| Кросс-номери | 0225170, 042-016-0040, 0809.3041, 104205, 1610160880, 182031N, 260042, 382600, 43005366, 43310, 448C0218, 723M68, 7800130, 814006, 8200332852, 8447301, 8880400423, 94856, AC 366 000P, AC 366 000S, AC813535, C12380, CCS-RE-029, DCC1353, DCN23018 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 392 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 342,81 ₴



