
Радіатор охолодження Honda Accord IX 2.4 14-/VIII 2.0-2.4i 08- (МКПП), NRF 550046
6 723,20 ₴
- В наявності
- Код: 550046
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Accord IX 2.4 14-/VIII 2.0-2.4i 08- (МКПП), NRF 550046. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550046
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550046 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD VIII TOURER (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 i 201 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550046 |
| Кросс-номери | 19010RL2G01, 19010RL5A01, 19010RL6R01, 19010RL6R52, DRM40051 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 768 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 723,20 ₴




